Morsowanie na Mazurach

AdobeStock_225936943-784x441

Morsowanie to co raz popularniejsza forma spędzania wolnego czasu Jednak znalezienie bezpiecznego miejsca do morsowania jest stosunkowo trudnym zdaniem. Widząc ten problem nasz ośrodek Przystań Jeziorany postanowił stworzyć niepowtarzalne miejsce, gdzie w ciszy i spokoju będziesz mógł zadbać o swoją odporność. Oprócz działki z własną linią brzegową, do dyspozycji mamy 8 osobową saunę wraz z jacuzzi. Naszym celem oraz misją jest stworzyć najlepsze miejsce do morsowania w Polsce.

 

Sprawdź naszą ofertę morsowania.

ludzie, miejsce i dobra zabawa.

Prywatną saunę wraz z przebieralnią

Zaraz obok jeziora znajduje się 8-osobowa sauna sucha, która jest wspaniałym dodatkiem po kąpieli w zimnej wodzie. Nasza sauna została wyposażona w szatnię, dzięki której będziesz mógł przebrać się w ciepłe rzeczy bez ryzyka wyziębienia.

6 osobowe jacuzzi

Dla osób, które nie są fanami lodowatej wody mamy do dyspozycji 6 osobowe jacuzzi, które znajduje się obok jeziora. Dzięki temu rozwiązaniu, osoby które nie chcą rozpocząć swojej przygody z morsowaniem będą mogły w ciepłej wodzie przyglądać się poczynaniom swoich kolegów oraz koleżanek.

Dostęp do grilla

Jako że morsowanie spala kalorie, to po intensywnym dniu warto uzupełnić ich ilość. W tym celu nasz zespół przygotował specjalne miejsca do grillowania.

Noclegi z morsowaniem

Do Twojej dyspozycji posiadamy kilka opcji noclegu

Jezioro

Jezioro 100 metrów od miejsca noclegowego, od sauny tylko 30 metrów. U nas na pewno nie zmarzniesz zanim dobiegniesz do sauny ;). W zimie wiercimy przeręble żebyście mogli swobodnie zażywać zimne kąpiele

A po aktywnym dniu warto również zadbać o umysł. W tym celu nasz ośrodek przygotował dziesiątki gier planszowych, dzięki którym będziesz mógł wspólnie ze znajomymi spędzić wieczór.

Nasze wskazówki na niezapomniany dzień z morsowaniem

Rozgrzewka jest najważniejsza – Przed wejściem do wody niezbędna jest rozgrzewka. Jeżeli nie wiesz jak ją przeprowadzić to Miłosz (opiekun ośrodka) z pewnością Ci pomoże.

Koniecznie wyposaż się w skarpety lub buty do morsowania – Specjalne buty przeznaczone do morsowania nie tylko uchronią Twoje stopy w wodzie ale także, pomogą uniknąć skaleczenia w drodze między sauną a jeziorem.

Nie zapomnij zabrać ze sobą czapki, rękawiczek oraz ręcznika – Chodź wydaje się to oczywiste to jednak z doświadczenia wiemy, że takie rzeczy się zdarzają. Z tego powodu przed wyjściem sprawdź dokładnie czy zabrałeś wszystkie rzeczy ze sobą.

Zawsze morsuj w grupie – Nigdy nie powinniśmy wchodzić do wody sami. Jeżeli przyjedziesz do naszego ośrodka w pojedynkę zawsze można poprosić opiekuna ośrodka aby rzucił na Ciebie okiem  podczas sesji morsowania.

 

Najlepsze miejsce do morsowania na Warmii i Mazurach

Jeśli szukasz bezpiecznego i profesjonalnego miejsca do morsowania niedaleko Warszawy, to z całą pewnością ośrodek Przystań Jeziorany spełni Twoje oczekiwania. Nasz ośrodek powstał w 2023 roku i znajduje się około dwie i pół godziny jazdy samochodem od centrum Warszawy. Nasz pensjonat posiada 9 pokoi, dwu, trzy oraz 4 osobowych. Jest więc to znakomita wiadomość dla osób, które chcą przyjechać większą grupą. Dodatkowo, na specjalne życzenie jesteśmy w stanie zorganizować animatora, który pod waszą nieobecność będzie mógł się zająć dziećmi.

 

Jeśli zainteresował Cię nasza oferta to nie czekaj dłużej i już teraz zarezerwuj sobie pobyt w Przystań Jeziorany. Jesteśmy pewni, że spędzisz u nas niezapomniany weekend z morsowaniem.

Galeria

Jako, że doskonale zdajemy sobie sprawę z tego, że słowa nigdy nie odzwierciedlają rzeczywistości, nasz zespół przygotował kilka zdjęć z naszych sesji morsowania. Mamy głęboką nadzieję, że poniższa galeria pomoże Tobie podjąć decyzję o przyjeździe do nas.

Popularne pytania i odpowiedzi

Czy muszę wykupić nocleg aby móc skorzystać z oferty morsowania?

Tak, aby móc skorzystać z naszej oferty niezbędne będzie wykupienie noclegu w Przystań Jeziorany.

Czy są jakieś dodatkowe opłaty za morsowanie?

Nasz ośrodek nie pobiera żadnych dodatkowych opłat za morsowanie. Jedyne czego oczekujemy to aby poinformować nas o jakiej godzinie chcecie wejść do wody. Dzięki temu będziemy w stanie rozpalić odpowiednio wcześnie saunę.

Czy jezioro posiada kamieniste czy piaszczyste dno?

Przy pomoście jezioro posiada piaszczyste dno około 5-7 metrów od jego brzegu. Później podłoże jest gliniaste.

Czy można morsować gdy jezioro jest zamarznięte?

Tak naprawdę to sezon na morsowanie zaczyna się właśnie, gdy jezioro zamarza. Posiadamy sprzęt do wycinania przerębli. Morsować można w zależności od grubości pokrywy lodowej z pomostu albo z plaży.